Фотовиставка "500 віддтінків Марокко"

06.03.2019 - 17:00 до 12.04.2019 - 12:30

З 6-го березня по 12 квітня всі фарби і чудеса Ель-Магрибу можна буде побачити в Чугуєві в Художньо-меморіальному музеї І.Ю.Рєпіна на фотовиставці "500 віддтінків Марокко".

      З України до Марокко. З Чугуєва до Фесу, Маракешу та куди завгодно, бо вибрати є з чого. Відтінків Марокко у виставці аж 500! 
Відкриття виставки Володимира Оглобліна та Олени Долженко відбулося напрочуд атмосферно. Екзотичні мелодії марокканської музики, цікаві розповіді авторів про свій досвід подорожі, ну і головне – чудові не просто фотографії, а вікна, у новий незнайомий світ. 
      Глядач має унікальну можливість не тільки подивитися роботи фотографів, а й зануритися у культуру мало відомої країни. Люди – такі схожі, і не схожі на нас, предмети, костюми – все викликає здивування та захват. Пейзажі – колоритні міста, дивовижні краєвиди, що захоплюють уяву. Етнічна музика, цікаві факти та навіть справжній шматочок Сахари! 
      Залишитися байдужим після відвідування виставки «500 відтінків Марокко», на мою думку, просто не можливо. Бо ви були в Марокко! 


 

Фото Олени Долженко та Володимира Оглобліна.