«Краса, що написана світлом»

27.06.2020 - 15:00 до 24.07.2020 - 13:15

Виставка «Краса, що написана світлом»
Її автор і координатор Володимир Оглоблін представить своє бачення світлин відомих та маловідомих майстрів фотографії останньої чверті ХІХ – початку ХХ століття: Василя Досєкіна, Олексія Іваницького, Альфреда Федецького, Михайла Овчинникова, Юліуса Глентцтнера та багатьох інших.
Відвідувачі матимуть змогу побачити фотообрази 30 харків’янок різного соціального становища, різного ступеню відомості, які жили в той час. Понад 30 років пошуків фотографій дали змогу автору зібрати багату колекцію, частина якої увійшла до експозиції. Світлини для виставки були люб’язно надані відомими колекціонерами та власниками родинних альбомів, музеями, міськими й державними архівами.
Фотовиставка «Краса, що написана світлом» є зразком високого фотографічного мистецтва видатних майстрів, які працювали в Харкові. Також до експозиції увійшли роботи невідомих, але не менш видатних фотографів, які залишили чудовий спадок — світлини своїх сучасниць.

На пропустіть нагоду завітати до Художньої галереї, аби сповна насолодитися візуальним мистецтвом фотографії та спілкуванням з її харизматичним автором Володимиром Оглобліним.