В Художній галереї відкрилась виставка живопису «Шляхами мистецтва» художника В. Ганоцького

09.10.2014 - 12:00 до 27.11.2014 - 17:00

В художній галереї відкрилася незвичайна виставка. Незвичайна й прекрасними творами відомого майстра живопису Василя Леонтійовича Ганоцького, незвичайна й своїм відкриттям. На початку гостям була надана можливість оглянути  виставку й поринути в чарівний світ живопису. Люди довго ходили залом, пересувалися від однієї картини до іншої, дехто «завмирав»перед тією, яка найбільше сподобалася, викликала радісну чи сумну емоцію. У когось це проста щира посмішка, щасливі миті безтурботного дитинства, у яке хочеться повернутися, у когось смуток чи печаль. Передавали відвідувачі виставки свої почуття словами на різнокольорових клаптиках паперу, які клеїли під тією картиною, яка найбільше вразила та схвилювала.

Василь Ганоцький – майстер портретного живопису та сюжетно-тематичної картини. Його роботи присвячені різним жанрам. У натюрмортах художника розкривається уявлення про природну красу, відображається широка палітра почуттів, всі вони відрізняються індивідуальністю та багатством живописної форми. У своїх пейзажах митець передає велику любов до рідної землі. Проте головним у творчості Василя Леонтійовича став портрет, художник вважається визнаним майстром саме портретного живопису. В експозиції представлена низка образів історичних постатей та відомих сучасників.

Про автора! Василь Леонтійович Ганоцький – Народний художник України, член Національної спілки художників України, заслужений діяч мистецтв України, відомий майстер портрету, пейзажу та натюрморту. Народився 5 жовтня 1951 р. в с. Суворове, Крим. З 1974 по 1979 рр. навчався у Харківському художньо-промисловому інституті. З 1980 р. брав активну участь у всесоюзних, республіканських та обласних виставках. Роботи художника представлені в музеях, галереях, приватних колекціях України та за її межами.

Виставка живописних емоцій буде працювати до середини листопада. Запрошуємо всіх бажаючих поринути у світ прекрасного!

Фоторепортаж виставки дивіться у розділі "Фотогалерея": http://www.repin.in.ua/uk/gallery/vidkryttya-vystavky-shlyahamy-mystectv...

Виставка «Шляхами мистецтва» харківського художника Василя Ганоцького