Виставка живопису і графіки харківських художниць Алли і Галини Хмель

06.03.2021 - 11:15 до 06.04.2021 - 11:15
На початку весни Художня галерея презентує виставку живопису і графіки харківських художниць Алли і Галини Хмель. Близько тридцяти років тому вони пов’язали своє життя з Харковом. Спочатку навчання в Художньо-промисловому інституті, потім творче життя у Харкові, який став рідним. В творчому здобутку кожної з сестер є серії робіт різних за тематикою та технікою.
В творчості Алли багато робіт графічними техніками – малюнки Харкова пастеллю, офорти, малюнки змішаною авторською технікою, де використовуються одночасно акварель і пастель, сангіна і воскові олівці. На виставці «Янголи і квіти» Алла представляє серії квітів, серед яких графічні аркуші маленьких картинок «по-французьки» та серія квітів в техніці олійного живопису. Сюжети картин навіяно-намріяно багаторічними мандрами країною та участю в пленерах.
Роботи Галини відрізняються як сюжетами, так і яскравою кольоровою гамою. Багато років Галина займається книжковою графікою, шаржами, виробляє керамічні сувенірні вироби. На виставці представлено частина її серії «Янголи». Задум таких сюжетів народився багато років тому та доповнюється і сьогодні. В кожного з нас, мабуть, є свій янгол-охоронець. Ми всі відрізняємось один від одного здібностями та можливостями, мабуть наші янголи теж відрізняються та вільний час проводять за своїми уподобаннями…
Ще одним блоком представлено серію робіт на джинсі з виставки ЕКО-АРТ «Перетворення». Задум цього проекту – творчість без великих затрат. В Харкові двічі відбулись виставки, на яких презентували чудові вироби, які можна зробити зі старих або непотрібних речей і матеріалів. Було б бажання, натхнення і час. В цьому проекті сестри Хмель приймали участь із серією робіт, де за основу взято різні частини відпрацьованих джинсових речей. Так і в експозиції бачимо картини з декоративним розписом не на полотні, а на основі з джинсу.
Всіх мешканців та гостей міста запрошуємо відвідати вернісаж сестер Хмель у Художній галереї та створити для себе весняний настрій…