Зима, яка не тільки біла

31.12.2020 - 13:15 до 30.01.2021 - 13:15
У переддень новорічних свят у виставковому залі Художньої галереї відкрилася виставка "Зимовий вернісаж".
Тут представлені роботи з фондів нашого музею, а також, вже традиційно, зимову тематику підтримали чугуївські художники Сергій Коморний, Ірина Гончарук, Любов Пономарьова, Оксана Лещенко, Олександр Пучков, Євген Лунін, Юрій Пашков, які доповнили експозицію виставки своїми роботами.
Зимові пейзажі - це одне з підтверджень того, що красу та чарівність у природі можна знайти в різних порах року і при різній погоді. У кожного майстра вони набувають свого настрою: в одного похмурі, в іншого безтурботні, життєрадісні. Зображення засніженого зимового пейзажу вимагає від художника цілої низки умов. Справа в тому, що сніг не буває білим. Він віддзеркалює від себе забарвлення оточуючих предметів, а тому містить у собі велику кількість додаткових кольорів. Ця особливість білого покриву передбачає вміння добре розуміти кольорову гаму та відтінки. Недарма найживописнішими вважаються саме засніжені пейзажі.
Вам тільки залишається завітати до Художньої галереї та помилуватися зимовими пейзажами у кольорах. Обирайте коли саме: чи вдосталь натішившись зимовими розвагами, або неспішно провести вільний час, чи прийти з друзями, які завітали в гості на новорічні свята.
Експонування полотен планується протягом січня.
Підготували Ольга Поманицька, Олена Тельнова