Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна – зона вільного wi-fi

Художньо-меморіальний музей І.Ю.Рєпіна робить черговий крок назустріч відвідувачам. Відтепер у одному із відділів Музею – Художній галереї, що на площі Леніна, 2, всі гості мають змогу користуватись Інтернетом за допомогою вільного доступу до Wi-Fi.

Даний проект став можливим завдяки благодійній пожертві від Наталії Сидоренко, учасниці Рєпінського велоквесту – культурно-спортивної акції, яку проводив Музей до 170-річчя з дня народження Іллі Юхимовича Рєпіна. Приємно, що завітавши до музею одного разу, відвідувачі не залишилися байдужими, а навпаки, вирішили допомогти матеріально. Восени на рахунок ГО «Рєпінський культурний центр» надійшли благодійні кошти на істинний розвиток Музею. У музейників безліч задумів як покращити надання культурних послуг, усі вони необхідні, та після довгих роздумів ми вирішили витратити ці кошти з користю для наших відвідувачів, і щоб результат був відчутний одразу, а не у віддаленій перспективі. Технічну допомогу в вирішенні даного питання нам надало Публічне акціонерне товариство «Укртелеком», а магазин «Компик» надав значну знижку на придбаня роутерів. Тож спільними зусиллями в Художній галереї була створена вільна Wi-Fi зона. Тепер кожен відвідувач, прийшовши в музей та заплативши за вхід, має можливість:
- отримувати додаткову інформацію про музей, експозиції та експонати з інтернету, в тому числі, з нашого сайту, не вдаючись до послуг гіда;
- не переривати спілкування з друзями в соціальних мережах і викладати туди найсвіжіші фотокартки;
- читати новини і відправляти пошту.
Єдина умова для використання цієї послуги - наявність з собою мобільного пристрою з WIFI-приймачем, а це більшість смартфонів, планшетів, ноутбуків і нетбуків.