"Музейний десант" в таборі "Орлятко"

Вираз "Музейний десант" для нашого колективу вже став настільки звичним, що нікого і не дивує. То ми «десантуємось»  в школи району, то на фестивалі, то просто в міський парк. А от сьогодні висадились в районному дитячому таборі відпочинку «Орлятко». І не просто так, а з цінним багажем - виставками "Мандрівка вглиб віків" та "Нев'януча квітка на чарівному горщику", а також з музейними заняттями - "Дітям про археологію", "Чарівний світ Опішного", "Музейна листівка пером" та "Народна глиняна іграшка".

Місце для кожного заняття було унікальним. Так музейні листівки підписували гусячими перами під веселу музику з таборового радіо, з орнаментом опішнянського посуду знайомились під розлогою яблунею в її благодатній тіні, іграшку розмальовували в альтанці і це було так камерно. А от юні археологи на собі відчули, що таке розкопки в степу - сонце палило майже нещадно, тому керівник експедиції, а по сумісництву вожатий, постійно нагадував про головні убори.

Та головне, що об'єднувало всі групи - весела і доброзичлива атмосфера. І тепер діти поїдуть додому не лише гарно відпочивши, а і з новими знаннями та яскравими спогадами.