Презентація видання «Звід пам’яток історії та культури України: Харківська область. м. Чугуїв і Чугуївський район»

11 березня 2020 року о 16:00 год. відбудеться презентація 2-ї книги із запланованих видань по Харківській області «Звід пам’яток історії та культури України: Харківська область. м. Чугуїв і Чугуївський район», яка є результатом науково-дослідної роботи науковців, краєзнавців, співробітників ОКЗ «Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини».

До книги ввійшли статті про відомі нерухомі пам’ятки Чугуївщини, що мають історичну, наукову або художню цінність. Видання містить інформацію про багату та насичену історію м. Чугуєва та Чугуївського району.

Захід відбудеться у Художній галереї КЗ «Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна» Харківської обласної ради за адресою: м. Чугуїв, пл. Соборна, 2.

Під час заходу присутні мають можливість познайомитися з авторами видання та взяти участь у розіграші призів. Вхід на презентацію вільний.

Видання підготовлене ОКЗ «Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини» за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та співпрацею із КЗ «Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна» Харківської обласної ради.