Виставка автопортретів сучасних художників відкрилася у Художній галереї

«Себя как в зеркале я вижу…» – саме така поетична назва у виставки, яка наразі експонується у Художній галереї ХММ І.Ю. Рєпіна. У 2015 році Неформальним товариством друзів Зінаїди Серебрякової було проведено конкурс автопортретів імені З. Серебрякової. Частина найкращих конкурсних робіт, доповнена роботами з родинної колекції художників Побєдіних, і  представлена у галереї.
Офіційне відкриття виставки відбулося 8 січня 2016 року. Захід пройшов не стільки офіційно, скільки у теплій дружній атмосфері, яка спонукала до спілкування і неспішного споглядання витворів мистецтва. Відвідувачі змогли побачити авторів робіт та багатьох інших творчих людей, спілкування з якими завжди збагачує. Куратори виставки та гості у ці святкові дні завітали до галереї із приємними подарунками, які поповнили музейну бібліотеку: М.М. Красиков, голова Неформального товариства друзів З. Серебрякової, подарував музею альбом «Нескучне: зустріч через століття»; доктор мистецтвознавства О.В. Шило передав до бібліотеки книги власного авторства «Репин-Пушкин: диалог в пространстве культуры» та «Репин: очерки поэтики и творческого метода». Окрема подяка М.В. Побєдіной, яка поповнила музейну колекцію графічними роботами, ліногравюрами, свого діда В.П. Селезньова – «Віньєтка. Автопортрет» та «Портрет Т.Г. Шевченка».
Виставка має влучну назву «Себя как в зеркале я вижу…», тому музейники вирішили запропонувати усім охочим і справді подивитися у дзеркало, а побачене відобразити на аркуші паперу, то ж на виставці з’явилися ще автопортрети, які були створені під час відкриття. Усі охочі також мають можливість створити свій автопортрет, коли прийдуть дивитися виставку – у будь-який день, крім понеділка, протягом січня з 8:30 до 17:00 (м. Чугуїв, пл. Соборна, 2).