Виставка патріотичного плакату Юрія Неросліка в дитячому таборі "Орлятко"

Відкриттям виставки патріотичного плакату Юрія Неросліка "Я вірю в Україну!" з фондів Художньо-меморіального музею І.Ю.Рєпіна, створеної за підтримки Чугуївської РДА, розпочався Урок Державності в дитячому оздоровчому таборі «Орлятко». Цей день був вибраний не випадково, адже рівно 25 років тому, Україна зробила свій перший крок до незалежності. 16 червня 1990 року Верховна Рада Української РСР прийняла Декларацію про Державний суверенітет України. З історією цієї події школярів ознайомила в.о. начальника районно-міського управління юстиції Світлана Дудка. 
Олексій Горецький, заступник командира інженерно-саперного взводу 92-ї механізованої бригади, в доступній формі розповів про небезпеку, що несуть в собі боєприпаси, які сьогодні, на жаль, можуть зустрітися дітям навіть в міських умовах. 
Завідувачка Художньої галереї Ольга Поманицька презентувала виставку та познайомила присутніх з автором плакатів, бійцем-добровольцем 92-ї механізованої бригади Юрієм Неросліком. Діти з цікавістю розпитували художника про його творчість та з радістю отримали у подарунок авторські патріотичні плакати. І звісно, кожному хотілося сфотографуватися поряд з бійцями.