Дитяче свято в музеї

Ви - турботливі батьки? Або найкращий в світі класний керівник? Тоді наша пропозиція саме для Вас! Пропонуємо замовити у нас музейне свято для підростаючого покоління.

  Протягом всіх чарівних зимових свят (з 4 грудня по 19 січня) ми пропонуємо відвідати музейне заняття з різдвяної тематики в краєзнавчому музеї. Для всіх, хто шанує українські традиції і хоче знати про них якнайбільше - наше заняття "Ластівка на крилах свято принесла". Тут і чарівні легенди, і традиційні забавки, і створення різдвяного дерева. Ну і звісно ж колядки зі щедрівками.

 

 

  А для тих, хто хоче знати і про традиції цього свята в інших країнах, навіть в екзотичному Перу, підготовлене заняття "Різдвяні традиції зі всього світу". На цьому занятті також не обійдеться без різдвяного дерева, а ще будуть веселі пісеньки з Санта Клаусом, забави з грецьких островів і багато чого ще. 
Обидва різдвяних свята розраховані на дітей старшого дошкільного віку та учнів 1-7 класів. Але за Вашим бажанням може бути адаптоване і для старших школярів.

 

  Грудень – час робити підсумки і, звісно, готуватися до новорічних свят. Перший у святковій низці – День Святого Миколая. Ваші діти ходять до початкової школи і щороку 19 грудня заглядають в чобіток в пошуках солоденького? Тоді Ви можете відсвяткувати з нами День Святого Миколая в МузеїПід час свята дітлахи дізнаються про особливості святкування Дня Св. Миколая у різних країнах, а розкажуть їм про це самі помічники Святого – янгол і чортик; а також дізнаються про святкові легенди. А передноворічний настрій дітям забезпечить практичне заняття по розпису ялинкових прикрас.  

 

  І знову свято! Та ще довжиною в цілий тиждень - Масляна на дворі! Готові до веселих гулянь і гри? До речі, а що ваші діти знають про це свято? Якщо ні, то зараз якраз саме час розповісти малечі про нього. Діти дізнаються про легенди виникнення свята Масляна, як його проводили на Русі і які народні розваги існували. Також на дітей чекає творче завдання: розфарбувати ляльку-масленичку або виготовити ляльку-масленичку з товстих ниток. Всі ці веселощі будуть цікавими для учнів початкової школи та 5-6 класів.

 

  На календарі - осінь, за вікном - яскравий полум'яно-жовтий пейзаж, в Художній галереї - «Свято врожаю». Запрошуємо учнів та вчителів на музейне свято «Осінній натюрморт». Позитивний настрій - гарантований, залишається тільки відвідати Художню галерею і подивитися на фрукти та овочі з точки зору художника. Відвідати свято можна буде протягом жовтня-листопада. Розраховане воно на дітей 6-10 років. Не пропустіть шанс побачити барви осені на полотнах живописців!

 

 

Замовити будь яке з запропонованих свят Ви можете як для цілого класу, так і для своєї дитини з її друзями. Якщо ж погода завадить Вам прийти до нас, то ми можемо прийти в школу (за виключенням свята «Осінній натюрморт» та археологічного квесту). Замовляйте свята по телефону чи пишіть нам на електронну пошту.