Новини

Парасолька початку ХХ століття

Як же класно отримувати до свят подарунки! А якщо ці подарунки ще й з цікавою історією - то це ще приємніше. Сьогодні в музей прийшла посилка аж з Дрогобича від Венцик Кіри Анатоліївни. А в ній, не повірите, парасолька початку ХХ століття, що належала прабабусі Кіри Олександрівни - Рождєствєнській (дівоче прізвище Єлісєєва) Єлизаветі! Нашій вдячності немає меж!

Презентація науково-популярного видання «ІЛЛЯ РЄПІН І ХАРКІВЩИНА»

        5 серпня виконується 175 років від дня народження одного з найвидатніших європейських митців ІІ пол. ХІХ – поч.

Інформація щодо переможців конкурсу з відзначення премією імені І.Ю. Рєпіна

Інформація

щодо переможців конкурсу з відзначення премією   імені І.Ю. Рєпіна

 

За результатами засідання журі року конкурсу на здобуття премії імені І.Ю. Рєпіна 19 липня 2019 року, відповідно до протоколу Організаційного комітету з відзначення премією імені І.Ю. Рєпіна від 22 липня 2019 року  № 3 переможцями конкурсу визначено:

КУЩА Анатолія Васильовича – у номінації «Скульптура» за серію скульптур «Коло Свароже»;

Перелік номінантів-претендентів на здобуття премії ім. І.Ю. Рєпіна у 2019 році

Перелік номінантів-претендентів на здобуття

премії ім. І.Ю. Рєпіна у 2019 році

 

Прізвище, ім’я, по-батькові

Представлено на конкурс

Номінація «Скульптура»:

 

Альбіцька-Костомарова Тетяна Сергіївна

Міжнародний конкурс дитячого малюнка «Нащадки великого майстра»

До 175-ти річчя від дня народження всесвітньо-відомого майстра живопису І.Ю. Рєпіна оголошено міжнародний конкурс дитячого малюнка «Нащадки великого майстра». 

Увага: вакансія!

Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна (м.Чугуїв) пропонує унікальну можливість долучитися до роботи музею в якості наукового співробітника.

ІІ місце на V Всеукраїнському Музейному фестивалі у Дніпрі

На V Всеукраїнському Музейному фестивалі у м. Дніпрі, що відбувався з 18 по 24 вересня 2018 року, була представлена міні-експозиція від КЗ "Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна" з назвою «Я – людина чи електорат: раціон обираєш Ти».

Список номинантів на здобуття премії ім. І.Ю.Рєпіна

Інформація

щодо переможців конкурсу з відзначення премією  імені І.Ю. Рєпіна

 

За результатами засідання журі року конкурсу на здобуття премії імені І.Ю. Рєпіна 09 липня 2018 року, відповідно до протоколу Організаційного комітету з відзначення премією імені І.Ю. Рєпіна від 10 липня 2018 року  № 3 переможцями конкурсу визначено:

 

ВІНТАЄВА Юрія Миколайовича – у номінації «Живопис»,                    за серію творів «Зачарована, світла моя Україна»;

 

Святкування Дня Незалежності в Чугуєві

Друзі! Ми всіх щиро вітаємо з Днем Незалежності! Всім, хто був з нами в сквері Захисників Батьківщини, окрема подяка, бо ви всі зробили для нас це свято! Саме завдяки вам відбувся наш квест, ми малювали, поетизували, мандрували і загалом гарно прожили цей день! 

Презентація настільної просвітницько-розважальної гри «Вибір є завжди»

Все, що розпочалось, має закінчитись. Так і наш проект «Я – людина чи електорат? З’ясуємо в музеї» добіг до свого логічного завершення. Для останнього заходу ми лишили презентацію нашої унікальної настільної просвітницько-розважальної гри «Вибір є завжди», створеної співробітниками музею.

Сторінки