Новини

Оголошення

Гарна новина для наших відвідувачів!

Оголошення про проведення Конкурсу на здобуття премії імені І.Ю. Рєпіна 2021

03 червня 2021 | 16:07

 

Відповідно до Положення про проведення конкурсу на здобуття премії імені І.Ю. Рєпіна, затвердженого розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 08 червня 2012 року № 353 (у редакції розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 21 грудня 2015 року № 603), зі змінами, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області від 10 березня 2016 року № 5/1489, оголошується проведення Конкурсу на здобуття премії імені І.Ю. Рєпіна.

Подорож до одного з «туристичних магнітів» Харківщини - Художньо-меморіального музею І.Ю. Рєпіна

У Харкові триває виставка італійського фотохудожника із Мілана Енцо Делль’ Акви, яка розміщена у павільйоні «СхідОпера». У межах перебування митця на Слобожанщині Департамент культури і туризму Харківської обласної адміністрації організував подорож до одного з «туристичних магнітів» Харківщини - Художньо-меморіального музею І.Ю. Рєпіна.

Великодній подарунок музею від Олени Криворучко

Майже до Великодня наш музей отримав надзвичайний подарунок із самісінької Канади: перші 70 виробів зарубіжної побутової порцеляни 19-20 ст.! А щедрим дарувальником стала Олена Криворучко - громадянка Канади українського походження. Після 30 років збирання порцеляни вона вирішила подарувати приватну колекцію 4 регіонам України, звідки походить її родина. Один з таких регіонів - Слобожанщина, де у 18 столітті мешкали її пращури Криворучки - козаки Охтирського полку.

Увага! Відкриття музею для відвідувачів з 1 червня 2020 року

Чудова новина!

Після карантину Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна відкриває двері для відвідувачів. З 1 червня 2020 року можна буде відвідати Художню галерею та Краєзнавчий музей. З 10 червня 2020 року, якщо ситуація з захворюванням на COVID-19 в області не погіршиться, розпочне прийом відвідувачів Меморіальний відділ.

На жаль, музей працюватиме з обмеженнями, зверніть будь ласка на це увагу.

 

«Таланти третього тисячоліття»

Одним з видів музейної діяльності є співпраця з шкільними та позашкільними закладами освіти та участь в роботі журі творчих та краєзнавчих конкурсів. Карантин в цьому році вніс свої корективи в роботу журі міського відбіркового етапу обласного відкритого Фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття», що проводився Чугуївським будинком дитячої та юнацької творчості. Тому члени журі змушені опрацьовувати роботи по фото. Поодинці звісно можна переглянути роботи наживо, але робота в журі це ще й емоції.

Сторінки