Новини

Музей І.Ю. Рєпіна відновив музейні заняття

Музей І.Ю. Рєпіна відновив свої музейні заняття, хоча сьогодні музейні співробітники самі приходять у гості до своїх юних друзів у безпечні місця. Цікаві інтерактивні заняття відкривають для чугуївських школярів світ українських народних традицій та промислів. Під час заняття можна не тільки дізнатися про щось нове, а й пограти в музейні ігри та виготовити власними руками тематичний сувенір: вишиванку-орігамі, хатній оберіг, глиняну іграшку тощо.

Чугуївські музейники святкують!

18 травня Міжнародний день музеїв. Чугуївські музейники святкують!

Віримо, що дуже скоро музей відкриє свої двері для наших дорогих відвідувачів.

мобільні телефони у відділах музею

Друзі, раді повідомити вам, що у всіх відділах музею для отримання інформації та зручного запису на екскурсії з'явилися мобільні телефони з різними операторами.

Важлива інформація!

Друзі!

На жаль, під час військового стану відвідування музею неможливе. Натомість співробітники музею на сторінках сайту будуть ділитися з вами результатами наукових досліджень, знайомити з історією Чугуєва. Тож залишайтесь з нами. Віримо в якнайшвидшу Перемогу й чекаємо на зустрічі в музеї!

Дія. Цифрова освіта

Музей Рєпіна підтримує цифрову освіту. Отримуй національний сертифікат цифрової грамотності.. https://osvita.diia.gov.ua/

Сторінки