Новини

Великодній подарунок музею від Олени Криворучко

Майже до Великодня наш музей отримав надзвичайний подарунок із самісінької Канади: перші 70 виробів зарубіжної побутової порцеляни 19-20 ст.! А щедрим дарувальником стала Олена Криворучко - громадянка Канади українського походження. Після 30 років збирання порцеляни вона вирішила подарувати приватну колекцію 4 регіонам України, звідки походить її родина. Один з таких регіонів - Слобожанщина, де у 18 столітті мешкали її пращури Криворучки - козаки Охтирського полку.

Увага! Відкриття музею для відвідувачів з 1 червня 2020 року

Чудова новина!

Після карантину Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна відкриває двері для відвідувачів. З 1 червня 2020 року можна буде відвідати Художню галерею та Краєзнавчий музей. З 10 червня 2020 року, якщо ситуація з захворюванням на COVID-19 в області не погіршиться, розпочне прийом відвідувачів Меморіальний відділ.

На жаль, музей працюватиме з обмеженнями, зверніть будь ласка на це увагу.

 

«Таланти третього тисячоліття»

Одним з видів музейної діяльності є співпраця з шкільними та позашкільними закладами освіти та участь в роботі журі творчих та краєзнавчих конкурсів. Карантин в цьому році вніс свої корективи в роботу журі міського відбіркового етапу обласного відкритого Фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття», що проводився Чугуївським будинком дитячої та юнацької творчості. Тому члени журі змушені опрацьовувати роботи по фото. Поодинці звісно можна переглянути роботи наживо, але робота в журі це ще й емоції.

Подарунок музею!

Напередодні травневих свят ми отримали подарунок від друга нашого музею – Людмили Полуектової, за що їй наша щира вдячність. Цьогу разу музейна збірка поповнилася набором сірникових етикеток «40 років Великої Перемоги». До набору входить 28 етикеток з зображенням репродукцій відомих радянських агітаційних плакатів, з зображенням військових нагород часів Другої світової війни. Малюнки для етикеток були створені художником-графіком Васіним В.І. Вартість набору на момент виготовлення складала 20 коп.

День Європи в ХММ І.Ю.Рєпіна

Сьогодні в Україні відзначається Де́нь Євро́пи . Зазвичай в цей день в музеї Рєпіна відбуваються цікаві події: відкриваються нові виставки, проводяться цікаві музейні заняття, вікторини тощо. В цьому році карантин не дозволив нам святкувати в звичному режимі. Проте музейні співробітники підготували для вас ряд цікавинок, з якими ви зможете познайомитися не виходячи з дому. Стежте за нашою сторінкою в Facebook 

Презентація видання «Звід пам’яток історії та культури України: Харківська область. м. Чугуїв і Чугуївський район»

11 березня 2020 року о 16:00 год. відбудеться презентація 2-ї книги із запланованих видань по Харківській області «Звід пам’яток історії та культури України: Харківська область. м. Чугуїв і Чугуївський район», яка є результатом науково-дослідної роботи науковців, краєзнавців, співробітників ОКЗ «Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини».

Запрошуємо на свято Колодія в музеї Рєпіна

Всі в очікуванні теплого сонечка, яке скоро високо підніметься над небосхилом, і перетворить на потічки води залишок зимового панування.
Але, неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масного тижня. Яскравим завершенням зими буде святкування Масниці або Колодія в музеї.

Музейні ретро-листівки

До 175-річчя від дня народження І.Ю. Рєпіна наш музей підготував серію ретро-листівок. Це не тільки мальовничі види нашого міста та будівлі далеких часів, а й щирі спогади художника, пов'язані з цікавими подіями, неповторними чугуївськими пейзажами та дорогими його серцю людьми.

Одну або цілу серію листівок можна придбати в музейному кіоску в Меморіальному музеї (вул. Музейна, 8) або Художній галереї (пл. Соборна, 2).

Сторінки