Новини

мобільні телефони у відділах музею

Друзі, раді повідомити вам, що у всіх відділах музею для отримання інформації та зручного запису на екскурсії з'явилися мобільні телефони з різними операторами.

Важлива інформація!

Гарна новина для відвідувачів музею!

З 14 грудня 2021 року відновлюється приймання відвідувачів та проведення масових заходів у Художньо-меморіальному музеї І.Ю. Рєпіна.

Ми дбаємо про вашу безпеку, тож весь колектив музею вакцинований.

Проте в музеї діють карантинні правила для регіонів, що перебувають у «жовтому» рівні епідемічної небезпеки:

Дія. Цифрова освіта

Музей Рєпіна підтримує цифрову освіту. Отримуй національний сертифікат цифрової грамотності.. https://osvita.diia.gov.ua/

Оголошення про проведення Конкурсу на здобуття премії імені І.Ю. Рєпіна 2021

03 червня 2021 | 16:07

 

Відповідно до Положення про проведення конкурсу на здобуття премії імені І.Ю. Рєпіна, затвердженого розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 08 червня 2012 року № 353 (у редакції розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 21 грудня 2015 року № 603), зі змінами, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області від 10 березня 2016 року № 5/1489, оголошується проведення Конкурсу на здобуття премії імені І.Ю. Рєпіна.

Подорож до одного з «туристичних магнітів» Харківщини - Художньо-меморіального музею І.Ю. Рєпіна

У Харкові триває виставка італійського фотохудожника із Мілана Енцо Делль’ Акви, яка розміщена у павільйоні «СхідОпера». У межах перебування митця на Слобожанщині Департамент культури і туризму Харківської обласної адміністрації організував подорож до одного з «туристичних магнітів» Харківщини - Художньо-меморіального музею І.Ю. Рєпіна.

Великодній подарунок музею від Олени Криворучко

Майже до Великодня наш музей отримав надзвичайний подарунок із самісінької Канади: перші 70 виробів зарубіжної побутової порцеляни 19-20 ст.! А щедрим дарувальником стала Олена Криворучко - громадянка Канади українського походження. Після 30 років збирання порцеляни вона вирішила подарувати приватну колекцію 4 регіонам України, звідки походить її родина. Один з таких регіонів - Слобожанщина, де у 18 столітті мешкали її пращури Криворучки - козаки Охтирського полку.

Сторінки