Новини

музейне заняття «Історія виникнення козацтва»

23 жовтня, для учнів 5 та 10 класів Чугуївського ліцею № 7, науковою співробітницею музею Поліною Барковою було проведено музейне заняття «Історія виникнення козацтва».

Музей І.Ю. Рєпіна відновив музейні заняття

Музей І.Ю. Рєпіна відновив свої музейні заняття, хоча сьогодні музейні співробітники самі приходять у гості до своїх юних друзів у безпечні місця. Цікаві інтерактивні заняття відкривають для чугуївських школярів світ українських народних традицій та промислів. Під час заняття можна не тільки дізнатися про щось нове, а й пограти в музейні ігри та виготовити власними руками тематичний сувенір: вишиванку-орігамі, хатній оберіг, глиняну іграшку тощо.

Чугуївські музейники святкують!

18 травня Міжнародний день музеїв. Чугуївські музейники святкують!

Віримо, що дуже скоро музей відкриє свої двері для наших дорогих відвідувачів.

мобільні телефони у відділах музею

Друзі, раді повідомити вам, що у всіх відділах музею для отримання інформації та зручного запису на екскурсії з'явилися мобільні телефони з різними операторами.

Важлива інформація!

Друзі!

На жаль, під час військового стану відвідування музею неможливе. Натомість співробітники музею на сторінках сайту будуть ділитися з вами результатами наукових досліджень, знайомити з історією Чугуєва. Тож залишайтесь з нами. Віримо в якнайшвидшу Перемогу й чекаємо на зустрічі в музеї!

Дія. Цифрова освіта

Музей Рєпіна підтримує цифрову освіту. Отримуй національний сертифікат цифрової грамотності.. https://osvita.diia.gov.ua/

Сторінки