В Академії Нацгвардії презентували виставку арт плакатів "Рєпін ХХІ століття"

Карантинні обмеження звісно вносять свої корективи щодо планів відвідування музеїв та культурних заходів військовими, але представники одного з музеїв Харківщини вирішили усунути цей недолік та організувати виставку в Національній академії Національної гвардії України.

Так, Художньо-меморіальний музей І. Ю. Рєпіна презентував пересувну виставку плакатів «Рєпін ХХІ століття» в центрі культури Академії. На виставці представлені більше 30-ти плакатів, які створили студенти кафедри графічного дизайну Харківської державної академії дизайну та мистецтв.

Художні роботи демонструють особисте бачення молодих митців на Іллю Рєпіна та його творчість. На одних роботах можна побачити осучаснений образ художника, на інших - переосмислення його творів. До кожного плакату підготовлена коротка анотація, яка є авторським поясненням, а також додано коментар від музею.

«У зв’язку з карантинними обмеженнями, ми застосовуємо такий формат як пересувні виставки. Арт виставку «Рєпін ХХІ століття» ми організували до 175-річчя художника Іллі Рєпіна, - зазначила завідуюча меморіальним відділом Художньо-меморіального музею І. Ю. Рєпіна, куратор проєкту «Рєпін ХХІ століття» Марина Лантрат. – Ділитися творчістю дуже важливо, особливо в період локдауну. Курсанти більш закриті від культурного життя, тому виставка – це можливість дізнатися більше про сучасне мистецтво та наповнитися позитивними емоціями».

https://nangu.edu.ua/news/v-akademii-nacgvardii-prezentuvali-vistavku-ar...

Категорія: