Цивілізація любові. Утопія Ван Гога

01.01.2024 - 10:45 до 31.08.2024 - 10:45
В Художній галереї Художньо-меморіального музею І.Ю.Рєпіна представлено Арт-проект «Цивілізація любові. Утопія Ван Гога» творчого об’єднання харківських художників «Буриме».
Сьогодні, як ніколи, актуальне питання «Що є мир? Що є цивілізація любові?» Ці поняття відносяться до реального світу чи це утопія, яку вигадали художники та письменники? Все це може бути у нашому житті, чи це уява та мрії щодо прекрасного і нереального світу, світу мрій?
Майже десять років триває війна з Росією і це торкнулось кожного українця. За два останні роки це відчули й країни Європи, до яких потрапили мільйони біженців, в більшості жінки і діти, війна прийшла й до жителів Ізраїлю… І у кожного з нас вже є своя історія «втраченого раю».
Відвідавши виставку ви отримаєте можливість познайомитись з життєписом зовсім різних героїв картин такого незвичайного проекту, осмислити й переосмислити задуми тієї чи іншої композиції та порівняти зі своїм відчуттям сьогодення.
Виставка супроводжується аудіогідом, а найдопитливіші відвідувачі зможуть перевірити свої знання, щодо персонажів картин, за допомогою настільної гри, або переглянувши спеціально підібрані фільми в затишному куточку-кінозалі.
Чекаємо вас в Художній галереї з 9-00 до 16-30, з середи до неділі включно, за адресою площа Соборна, 2. Довідки за телефонами (05746)4-11-43; 0974999665.