Не будь чайником!

Сьогодні ми знову шукали відповідь на питання "Я - людина чи електорат?"; і це дійсно з'ясовували в музеї (на відміну від трьох попередніх днів, коли ми їздили школами району).Завдяки запрошеному експерту Артему Коновалову, програмному директору громадської організації "ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД", ми багато чого дізнались про способи маніпуляції під час всього виборчого процесу, як під час агітаційного періоду, так і в день виборів і навіть після них. Варто сказати, що нашим гостям ми обіцяли зустріч з Тетяною Баглай. Але пані Тетяна захворіла, а пан Артем прийшов на допомогу. І треба віддати йому шану - так працювати з різновіковою аудиторією, то ще треба вміти! В залі сиділи і школярі, і люди середнього віку і навіть літні люди. А наш експерт зумів включити в дискусію всіх. Було дуже цікаво не лише чути думки дітей, але і бачити реакцію на них дорослих і досвідчених гостей. А чого лише варта фраза: "У людства є гроші на пошук води на Марсі, але не вистачає можливостей доправити воду в засушливі райони Землі". Ця фраза прозвучала на питання про потреби населення і можливості бюджету. І озвучила цю фразу ШКОЛЯРКА. 
Учасники заходу змогли також ознайомитися з мобільною виставкою агітаційних матеріалів "Політична клумба" та зробити фото на фоні виставки різноманітних чайників, бо і назвою, і основним слоганом нашого тренінгу була фраза "Не будь чайником!". От так дивно і цікаво ми сьогодні провели день.
Також варто зазначити, що наша колекція передвиборчої агітації сьогодні поповнилась шикарними керамічними тарілками, за це величезна дяка Тетяні Баглай, що передала нам їх до музею, і Артему Коновалову, що довіз нам їх в цілості і збереженості ). Дякуємо всім, хто в цей суботній день знехтував відпочинком і долучився до нашого проекту!