Святкування Дня Незалежності в Чугуєві

Друзі! Ми всіх щиро вітаємо з Днем Незалежності! Всім, хто був з нами в сквері Захисників Батьківщини, окрема подяка, бо ви всі зробили для нас це свято! Саме завдяки вам відбувся наш квест, ми малювали, поетизували, мандрували і загалом гарно прожили цей день! 

Як і обіцяли, підводимо результати нашого квесту на День Незалежності! Загалом участь прийняло 17 команд. Нагадуємо, що ми жодним чином не обмежували ні кількість учасників, ні вік - хтось йшов один, хтось - командою з 6 людей. Хтось вже має солідний багаж за плечима, а хтось ще і ходити не вміє. Одним словом, наш квест був для всіх, хто любить і знає Україну і готовий до нового! На нашу думку, всі - переможці і на всі команди протягом вересня чекає безкоштовний вхід до Краєзнавчого музею, але таким же складом, як написано на маршрутному листі квесту. 
Завдяки підтримці від ГО "Наш вибір" ми також маємо змогу нагородити заохочувальними призами наступні команди:
І місце - Андрій та Оля 
ІІ місце - «Україна» (Петровська, Алексенко)
ІІ місце - Проніни і Мельничук (за командну роботу)
ІІІ місце - Нікіфорова Ірина
ІІІ місце - Даша Грамотєєва (за багаторічну дружбу)
ІІІ місце- Желнова Софія
ІІІ - Родина Горєлкових
Призи на вас чекають в Краєзнавчому Музеї за адресою м. Чугуїв, вул. Гвардійська, 10.
Якщо Ви впізнали себе, то приходьте до нас, або якщо знаєте, про кого йде мова, розкажіть їм )
Також під час свята всі охочі могли підписати музейну листівку для тих, завдяки кому ми маємо змогу відзначати День Незалежності в мирному місті - військовослужбовцям ЗСУ. І вже найближчим часом ми ці листівки передамо на передову.
Ще раз вітаємо всіх з Днем Незалежності, дякуємо, що були з нами та чекаємо у всіх відділах нашого Музею!