Увага! Відкриття музею для відвідувачів з 1 червня 2020 року

Чудова новина!

Після карантину Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна відкриває двері для відвідувачів. З 1 червня 2020 року можна буде відвідати Художню галерею та Краєзнавчий музей. З 10 червня 2020 року, якщо ситуація з захворюванням на COVID-19 в області не погіршиться, розпочне прийом відвідувачів Меморіальний відділ.

На жаль, музей працюватиме з обмеженнями, зверніть будь ласка на це увагу.

 

  1. Відвідування музею допускається виключно з використанням відвідувачами  засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.
  2. Музей за потреби забезпечує відвідувачів на вході  одноразовими рукавичками та антисептичним засобом.
  3. Відвідування музею дозволяється з розрахунку не більше 12 людей одночасно у залі живопису та залі прикладного мистецтва, і 10 у виставковому залі Художньої галереї; не більше 3 людей одночасно в залі Краєзнавчого музею з дотриманням дистанції 2 м та не більше 1 людини на 1 кімнату в будинку та майстерні Меморіального музею.
  1. Біля каси одночасно може знаходитись не більше 3 людей, які чекають черги на спеціально нанесених відмітках у Художній галереї та не більше 1 чоловіка в Краєзнавчому та Меморіальному відділах. Інші чекають на вулиці.
  2. Якщо в залі вже є гранична кількість відвідувачів – маршрут відвідування корегується.
  3. Екскурсії обслуговуються екскурсоводами за та  умови розосередження відвідувачів по залу з розрахунку 10 кв. м на людину та дотримання відстані між відвідувачами та екскурсоводом не менше 2 метрів.
  4. Під час екскурсії приміщення провітрюється шляхом відкритих вікон та після закінчення екскурсії проводиться дезінфекція поверхонь предметів, що не належать до МФУ.
  5. Вологе прибирання експозиційних та виставкових залів з додаванням дезінфікуючих засобів проводиться з дотримуванням вимог діючої інструкції із збереження музейних предметів.
  6. Вологе прибирання та дезінфекція в туалетній кімнаті проводиться що три години (графік розміщено всередині).

Відвідування Меморіального музею з 10 червня 2020 року буде відбуватися за попереднім записом по телефону (05746)22277, по emaіl - musrepin@i.ua  чи у доглядача на касі. Без запису відвідувачі будуть прийматися тільки за умови, що є вільні від відвідувачів кімнати.

З нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами!