Музейні квести

 

Не знаєте, як поєднати бажання провести активно час із вивченням найдавнішого минулого? Ми вам підказуємо - замовте в Музеї квест "Уперед в минуле". Тут вам і мінірозкопки, і давні ремесла та ігри, і пізнавальні виставки і ще купа всього іншого. А головне - відкрите повітря, рухливі завдання та нова форма спілкування з товаришами. Словом, якщо хочете на хвилинку-часинку відчути себе першовідкривачами нових таємниць минулого, дізнатись, як наші предки добували їжу, створювали художні шедеври - то наш квест саме для вас.

 

 

Думаєте, що вже все бачили в Музеї? Хочете побачити всі наші зали, але без екскурсії? Чи просто засиділись в класних кімнатах, офісах, вдома? Тоді саме для Вас наш новий квест "Капсули часу". Гості матимуть змогу побувати у всіх діючіх залах Краєзнавчого музею, познайомитись з предметами крізь призму часу, врешті, втамувати жагу відкриттів. І все це - відкриваючи спеціальні капсули часу, збираючи колекції, виконуючи цікаві, хоч часом і складні, завдання. Зацікавились? Тоді Вам до нас!

 

Якщо у Вас закінчились ідеї, як би так цікаво розповісти учням про державні символи України, пропонуємо міні-квест «Україна єдина!» Ми підготували не тільки різноманітні завдання, але і цікаві ігри та загадки. І обіцяємо, що враження будуть позитивними!