Наші публікації

«Вусатий кубок», Moustache cup, чашка для чоловіка з вусами.

Печенізьке та Салтівське море з фондів музею.

Штаби - атрибут військових поселень (1817-1857).

Штаби - атрибут військових поселень (1817-1857). Ця система організації військової служби принесла в Чугуїв інший уклад життя та назавжди змінила загальний вигляд міста. Відбулося масштабне перепланування, що збереглося й по сьогодні.

Ніч музеїв в ХММ І.Ю.Рєпіна 2011-2019

ХММ І.Ю. Рєпіна бере участь у Міжнародному святі НІЧ МУЗЕЇВ з 2011 року і цей рік мав стати ювілейним. Але світова ситуація із вірусом внесла свої корективи. Хоча ми й не втрачаємо оптимізму, 10 років – дата значуща, тому ми збираємося її відзначити. Восени, коли, маємо надію, все розвидниться і Ніч музеїв відбудеться.

Тренінг «Must Have: PR в музеї»

Користуючись затишшям після виборчих баталій, ділюся своїми враженнями від участі в Тренінгу «Must Have: PR в музеї» від чудового тренера Viktoria Lowack. 15-16 квітня колеги з Музею Ханенків. The Khanenko Museum організували дуже важливу для всіх музейників України подію. Окреме дякую Ганні Рудик  і Олі Носко. Я завжди розуміла важливість PR в музеї, але весь обсяг, зміст і системність такої роботи не уявляла. На тренінгу мені весь час згадувалася українська приказка "Вміла готувати, та не вміла подавати". Пізніше інтернет мені повідав, що це гімн українських піарників.

СОНЯЧНО ПРО ТОЛЕРАНТНІСТЬ: ВЗАЄМОДІЯ ШКІЛЬНИХ ТА МУЗЕЙНИХ ПЕДАГОГІВ У ФОРМУВАННІ ТОЛЕРАНТНОЇ СВІДОМОСТІ УЧНІВ

Шапошнікова Анастасія Валеріївна, наукова співробітниця Художньо-меморіального музею І.Ю. Рєпіна

Шульгіна Ірина Олександрівна, вчителька початкових класів Чугуївського НВК №6

СОНЯЧНО ПРО ТОЛЕРАНТНІСТЬ: ВЗАЄМОДІЯ ШКІЛЬНИХ ТА МУЗЕЙНИХ ПЕДАГОГІВ У ФОРМУВАННІ ТОЛЕРАНТНОЇ СВІДОМОСТІ УЧНІВ

Анастасія Шапошнікова. Кожному чоловіку по кольоровому олівцю (із спостережень наукової співробітниці художньої галереї)

Анастасія Шапошнікова. Кожному чоловіку по кольоровому олівцю (із спостережень наукової співробітниці художньої галереї)// Журнал "Я" № 39 (2015) «Гендер і чоловіки», с.34-35

Ілюстратор – другий автор дитячої книги

2 квітня 2016 року в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена в усьому різнобарвному читаючому світі відзначають Міжнародний день дитячої книги. Видання для дітлахів особливі – їх творці не лише письменники і письменниці, а й ті, що створюють дитячі ілюстрації. Отже, ця дата є гарним приводом, аби пригадати талановитих ілюстраторів, які представлені різними витворами мистецтва у Художній галереї Художньо-меморіального музею І. Ю. Рєпіна.

«Геркулес в искусстве» (к 150-летию со дня рождения художника Валентина Серова)

               «Геркулес в искусстве» (к 150-летию со дня рождения художника Валентина Серова)

Женщины рода Репиных – военные поселянки Украинского военного поселения

С.И. Бучастая

г. Чугуев, КУ «Художественно-мемориальный музей И.Е.Репина»

 

Женщины рода Репиных – военные поселянки Украинского военного поселения.

Сторінки

Підписатися на RSS - Наші публікації